USŁUGI HOTELARSKIE "KARAT"

Start


 

W malowniczo położonej w Sudetach miejscowości, u podnóża najwyższego szczytu Karkonoszy Śnieżki, zlokalizowany jest nasz obiekt hotelarski o nazwie "KARAT". Położony jest w samym centrum Karpacza, na nasłonecznionej, 30 arowej skarpie, z pięknym widokiem na Śnieżkę i grzbiety Karkonoszy.

W naszym obiekcie znajduje się doskonała ogólnodostępna restauracja "WISZĄCE TARASY" wraz z tarasem widokowo-restauracyjnym w której goście mogą mogą mieć całodzienne wyżywienie w przystępnych cenach. Dla naszych gości oferujemy bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu, oraz zapewniamy miejsca postojowe dla ich samochodów zamykane na noc.

 

W pobliżu KARATU znajdują się kryte baseny i aquapark ,stadion sportowy, liczne lokale handlowe i usługowe, oraz poczta. W okolicy jest wiele miejsc gwarantujących miłe spędzenie wolnego czasu dla dorosłych, oraz dzieci i młodzieży takich jak letni tor saneczkowy, a w zimie wyciąg narciarski "Kolorowa", oraz kilka innych wyciągów o różnym stopniu trudności oddalonych maksymalnie do 600 m. W pobliżu naszego obiektu znajduje się również stadion miejski, na którym odbywają się liczne imprezy sportowe i rozrywkowe z udziałem znanych zespołów muzycznych). Poza tym piękne okolice i dobrze przygotowana infrastruktura miejska i turystyczna gwarantuje udany wypoczynek, a liczne szlaki i ścieżki rowerowe prowadzą przez najpiękniejsze zakątki Karkonoszy. W okolicznych miejscowościach jest dużo atrakcyjnych miejsc do odwiedzenia. Współpracujemy z Informacją Turystyczną i biurami turystycznymi, dzięki którym zwiedzicie państwo Karpacz, i jego piękne okolice, jak również Czeskie Karkonosze i Pragę. 

 

Panel klienta - Tenet - Serwisy Turystyczne
USŁUGI HOTELARSKIE KARAT